Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Harmonogram konsultacji dla klas I – VIII

  Brak opisu obrazka
  Harmonogram konsultacji dla klas I – VIII obowiązujący od 1 czerwca 2020 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie. Poniedziałek 13-14.30 Język angielski Matematyka Fizyka Geografia WOS Wychowanie fizyczne Wtorek 13-14.30 Język polski Biologia Chemia Historia Informatyka Plastyka Środa 13-14.30 Język niemiecki Technika Edukacja dla bezpieczeństwa Religia Muzyka Czwartek 13 - 14. 30 Klasa I Klasa II Klasa III  
  Data publikacji: 29-05-2020 13:11
 • Ruch to zdrowie - propozycja zajęć świetlicowych

  Brak opisu obrazka
  Pani Katarzyna Jaskot przysłała propozycję zajęć świetlicowych "Ruch to zdrowie".
  Data publikacji: 27-05-2020 10:45
 • Życzenia z okazji Dnia Matki

  Brak opisu obrazka
  W ten piękny i radosny dzień - Dzień Matki pragniemy złożyć naszym Mamom i Mamuśkom, najserdeczniejsze życzenia, długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiui zawsze pociechy ze swoich dzieci. Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły
  Data publikacji: 26-05-2020 07:35
 • 26 maja - Dzień Matki - propozycja zajęć świetlicowych

  Brak opisu obrazka
  Już jutro 26 maja, Dzień Matki. Czy wiesz, że nie jest to nowe święto, a swoje korzenie ma jeszcze w starożytności? Źródeł święta można dopatrywać się w wielu kulturach, ale jedno z nich prowadzi do starożytnego Egiptu, gdzie ludzie czcili boginię Izydę będącą ucieleśnieniem doskonałej matki i żony. Izyda była matką Horusa, a więc matką samego króla.W starożytnym Egipcie matka była kobietą nad wyraz szanowaną, czego można doszukać się w wielu tekstach z tego okresu.   W starożytnej Grecji celebrowano święto Matki Natury, podczas którego składano hołd matce wszechświata oraz wszystkich bóstw - bogini Rei (żonie Kronosa). Także Rzymianie obchodzili podobne święto, oddając cześć bogini Cybele. Ich uroczystości trwały 3 dni, a nazywano je Hilariami (Święto Radości). Historia Dnia Matki w Polsce związana jest z Krakowem, gdzie w 1914 roku święto to było obchodzone po raz pierwszy. Od tamtego odległego momentu dzień matki jest w Polsce obchodzony co roku 26 maja. W dniu tym nasze mamy są obdarowywane kwiatami, bombonierkami, laurkami oraz innymi upominkami. Obecnie, Dzień Matki obchodzony jest w ponad 40 krajach na świecie. 
  Data publikacji: 25-05-2020 10:40
 • Remont klasy przedszkolnej i zakup stacji dezynfekcji

  Brak opisu obrazka
  Z inicjatywy Pani Barbary Kubik, dyrektora naszej szkoły przeprowadzono remont klasy przedszkolnej i zakupiono stację dezynfekcji przy wsparciu władz Gminy Rudniki.
  Data publikacji: 22-05-2020 22:10
 • Europejski Dzień Morza- propozycja zajęć świetlicowych

  Brak opisu obrazka
  20 maja w całej Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Morza. Jego celem jest zaprezentowanie znaczenia mórz i oceanów w naszym codziennym życiu. Proszę skorzystać z propozycji nadesłanej przez nauczycielkę Katarzynę Jaskot.
  Data publikacji: 20-05-2020 21:06
 • Komunikat w sprawie konsultacji dla ósmoklasistów

  Brak opisu obrazka
  Informujemy, że od 25 maja 2020 roku będą się odbywały konsultacje dla ósmoklasistów zgodnie z harmonogramem. Konsultacje te są nieobowiązkowe i o ich uczestnictwie decydują rodzice uczniów klasy VIII. Przed przybyciem uczniów do szkoły prosimy o zapoznanie się z fragmentem zaleceń sanitarnych.
  Data publikacji: 19-05-2020 13:18
 • Gmina Rudniki realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. "Zdalna Szkoła"

  Brak opisu obrazka
  Informujemy, że Gmina Rudniki realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. "Zdalna Szkoła". Celem projektu jest zakup sprzętu komputerowego niezbędnego do wsparcia procesu kształcenia zdalnego. Dofinansowanie projektu UE wynosi: 60.000 zł.
  Data publikacji: 18-05-2020 12:04
 • Międzynarodowy Dzień Rodziny - propozycja zajęć świetlicowych

  Brak opisu obrazka
  15 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Rodziny. To wspaniała okazja do przypomnienia sobie,jak ważna jest rodzina i do podziękowania najbliższym za obecność. Oto propozycja zajęć świetlicowych zaproponowana przez nauczycielkę Katarzynę Jaskot.
  Data publikacji: 18-05-2020 11:52
 • Ważne informacje

  Brak opisu obrazka
  Pani Barbara Kubik, dyrektor szkoły informuje, że od 25 maja 2020 roku mogą być wznowione zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów klas I - III. Na stronie Kuratorium Oświaty w Opolu znajdują się najnowsze wytyczne GIS, MZ i MEN dla przedszkoli i szkół oraz instytucji opieki nad dziećmi do lat trzech.  Oto linki: Rekomendacje_GIS_–_zajęcia_rewalidacyjne Wytyczne_GIS, MZ i MEN_dla_przedszkoli,_oddziałów_przedszkolnych_w_szkole_podstawowej_i_innych_form_wychowania_przedszkolnego_oraz_instytucji_opieki_nad_dziećmi_w_wieku_do_lat_3(1) Wytyczne_GIS,_MZ_i_MEN_dla_szkół_podstawowych_–_edukacja_wczesnoszkolna Wytyczne_GIS_MZ_i_MEN_dla_szkół –_konsultacje_z_nauczycielami_w_szkole Ponadto od 25 maja 2020 roku będą się odbywać konsultacje dla uczniów klasy VIII na terenie szkoły. Harmonogram tych konsultacji zostaje przekazany uczniom przez platformę edukacyjną Teams. Rodzice uczniów decydują o uczestnictwie swoich dzieci w tych zajęciach i spotkaniach. W czasie tych zajęć i spotkań konsultacyjnych będą  obowiązywały wytyczne GIS, MZ i MEN.
  Data publikacji: 15-05-2020 17:07
Wersja XML