• TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Ostatni dzień pracy Piotra Rasztara w naszej szkole

  Brak opisu obrazka
  Dzień 18 października był ostatnim dniem pracy nauczyciela Piotra Rasztara w naszej szkole. Od 21 października obowiązuje nowy plan lekcyjny. Dziękujemy Panu Piotrowi i życzymy powodzenia!
  Data publikacji: 18-10-2019 20:40
 • Podsumowanie akcji "Kasztanobranie"

  Brak opisu obrazka
  Uczniowie klasy VIII wraz z nauczycielką Katarzyną Sykulską zważyli bardzo dokładnie worki z kasztanami. Końcowy wynik wyniósł 421,29 kg. Akcja zbierania kasztanów jeszcze nie została zakończona.
  Data publikacji: 18-10-2019 20:34
 • Gofry i bułeczki drożdżowe na podwieczorek

  Brak opisu obrazka
  W każdy piątek dzieci przedszkolne wykonują samodzielnie różne smakołyki. Dzisiaj menu wyglądało następująco: grupa starszaków - gofry z owocami, dżemem, bitą śmietaną i czekoladą, a grupa młodsza drożdżowe bułeczki i ciasto marchewkowe. Ciekawi nas, co dzieciaki wykonają za tydzień?
  Data publikacji: 18-10-2019 20:22
 • Ponad milion wyświetleń ma nasza strona internetowa

  Brak opisu obrazka
  Jest nam niezmierne miło, że nasza strona internetowa uzyskała ponad milion wyświetleń. To nas utwierdza w przekonaniu, że docieramy do licznej rzeszy uczniów, rodziców i naszych sympatyków. Dziękujemy za polubienia na Facebooku!
  Data publikacji: 18-10-2019 20:09
 • Polecamy do obejrzenia relację filmową z Gminnego Święta Edukacji w Rudnikach

  Brak opisu obrazka
  Polecamy do obejrzenia relację filmową z Gminnego Święta Edukacji w Rudnikach.  Jesteśmy dumni z wypowiedzi Natalii Gudai, Złotej Stypendystki.
  Data publikacji: 17-10-2019 19:37
 • Spotkanie z zawodowym strażakiem

  Brak opisu obrazka
  Grupa maluchów spotkała się z Panem Polakiem, zawodowym strażakiem, który opowiedział dzieciom o pracy strażaków. Później zaprosił dzieci do obejrzenia wozu strażackiego oraz remizy strażackiej. Każdy przedszkolak mógł przez chwilę być strażakiem. Dzieciaki były zachwycone
  Data publikacji: 17-10-2019 19:27
 • Ogólnopolskie Targi Turystki Rodzinnej w Opolu

  Brak opisu obrazka
  Polecamy naszym rodzinom udział w Ogólnopolskich Targach Turystki Rodzinnej w Opolu. Targi odbędą się w dniach 26 - 27 października 2019 roku.
  Data publikacji: 17-10-2019 19:15
 • Spotkanie nauczycieli, emerytów oraz pracowników szkoły z okazji Dnia Nauczyciela

  Brak opisu obrazka
  W godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie nauczycieli, emerytów oraz pracowników szkoły z okazji Dnia Nauczyciela w dniu 16 października 2019 roku. Zaszczycili nas swoją obecnością: -pan Czesław Grądys, emerytowany nauczyciel matematyki, były dyrektor szkoły; -pani Alina Olewińska, emerytowana nauczycielka matematyki, była dyrektor szkoły; -pani Bogumiła Grądys, emerytowana nauczycielka języka polskiego; -pani Halina Tobis, emerytowana nauczycielka wychowania do życia w rodzinie; -pani Danuta Pakuła, emerytowany pracownik obsługi; -pani Anna Pawlaczyk, emerytowany pracownik obsługi. Po raz pierwszy w naszym gronie pedagogicznym pojawił się pan Robert Księżarek, nauczyciel wychowania fizycznego. Pan Robert będzie u nas pracować od 21 października. Każdy z nas mógł porozmawiać, obejrzeć zdjęcia czy przypomnieć sobie ciekawe momenty z życia szkoły. Na pewno spotkamy się w tym samym gronie, bo pani Barbara Kubik, dyrektor naszej szkoły już zaprosiła emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły na następne spotkanie.
  Data publikacji: 16-10-2019 19:30
 • Rekord w resuscytacji oddechowo - krążeniowej zdobyty

  Brak opisu obrazka
  16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w tym dniu organizowany jest  rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.  Celem tego przedsięwzięcia  jest popularyzacja wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w stosunku do osoby, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. W tym roku pogadankę na ten temat przeprowadzili ratownicy przedmedyczni: Andrzej Łuczak i Paweł Podgórski z OSP Rudniki. Do bicia rekordu przystąpiło 91 uczniów z klas I – VIII. Resuscytację dzieci prowadziły od godziny 12:00 do 12:30 na 7 fantomach. Nasi dzielni  ratownicy wykonali ponad 10 tysięcy profesjonalnych ucisków i są gotowi działać w razie potrzeby. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli ten trud i dziś zdobyli "supermoc".
  Data publikacji: 16-10-2019 13:54
 • XIX Dzień Papieski - wystawa okolicznościowa

  Brak opisu obrazka
   „Wstańcie, chodźmy!” pod takim hasłem obchodzony jest dziś w całej Polsce XIX Dzień Papieski. Dzień ten powstał z inicjatywy Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia i obchodzony jest od 2001 roku, zawsze w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.  W szkole natomiast  ten dzień zaakcentowano poprzez wykonanie wystawy okolicznościowej oraz wystawienie portretu Ojca Świętego na szkolnym korytarzu.
  Data publikacji: 16-10-2019 13:56
Wersja XML

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
ul. Cieciułów 19
46-325 Rudniki
tel. (034)3593 620
fax (034)3593 620
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 1003580
w tym miesiącu: 21512
dzisiaj: 885