Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Firma Modern - Bud ze Starokrzepic - generalny wykonawca sali gimnastycznej zapewniła bezpieczeństwo naszym przedszkolakom i uczniom poprzez zamontowanie solidnego ogrodzenia wokół placu budowy

  Brak opisu obrazka
  Generalny wykonawca sali gimnastycznej Firma Modern - Bud ze Starokrzepic zapewniła bezpieczeństwo naszym przedszkolakom i uczniom poprzez zamontowanie solidnego ogrodzenia wokół placu budowy. 
  Data publikacji: 18-05-2021 12:46
 • Uczniowie klasy VI mają lekcje w szkole

  Brak opisu obrazka
  Uczniowie klasy VI mają lekcje w szkole w dniu 18 maja 2021 roku zgodnie z harmonogramem wprowadzonym na czas nauczania hybrydowego. Jutro w szkole będą uczniowie klasy IV. Nie mogą się doczekać tych zajęć.
  Data publikacji: 18-05-2021 10:28
 • Radość uczniów klas IV - VIII z powrotu do szkoły i nie tylko...

  Brak opisu obrazka
  Od 17 maja 2021 roku rozpoczynają się zajęcia w systemie hybrydowym w klasach IV - VIII szkoły podstawowej. Radość uczniów jest ogromna, bo wrócili do szkoły!
  Data publikacji: 17-05-2021 09:07
 • Wymiana głównego kabla elektrycznego dostarczającego energię elektryczną do budynku naszej szkoły

  Brak opisu obrazka
  W dniu 13 maja 2021 roku Firma Re-volt ze Starokrzepic (podwykonawca) dokonała wymiany głównego kabla elektrycznego dostarczającego energię elektryczną do budynku naszej szkoły.
  Data publikacji: 13-05-2021 14:29
 • Szkolny Konkurs Wiedzy o Tadeuszu Kościuszce

  Brak opisu obrazka
  Szkolny Konkurs Wiedzy o Tadeuszu Kościuszce odbył się w dniu 10 maja 2021 roku. Przystąpiło do niego 49 uczniów klas IV – VIII naszej szkoły. Test konkursowy składał się 36 pytań otwartych, za które można było uzyskać 64 punkty. Klasa IV 1. miejsce Zofia Grabarek 2. miejsce Jan Mularczyk 3. miejsce  Lena Mika Klasa VI 1. miejsce Oliwer Wilk 2. miejsce Zofia Woźny 3. miejsce  Weronika Kubicka Klasa VII 1. miejsce Alicja Cieśla, Barłomiej Namyślak, Nikola Pochorecka 2. miejsce Kamil Świtała 3. miejsce  Oliwia Cieślak i Wojciech Wąż Klasa VIII 1. miejsce Roksana Pochorecka – najwyższy wynik 63 punkty 2. miejsce Adam Mroczek 3. miejsce  Piotr Telęga Gratulujemy uczniom, którzy uzyskali najwięcej punktów z testu konkursowego, a pozostałym dziękujemy za bardzo dobre przygotowanie się do tego konkursu. Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone po powrocie do zajęć  stacjonarnych w czasie Święta Patrona Szkoły.
  Data publikacji: 12-05-2021 10:11
 • Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego "Portrety Kościuszki"

  Brak opisu obrazka
  Do nauczycielki Beaty Droś wpłynęło  39 portretów Tadeusza Kościuszki namalowanych przez uczniów klas IV – VIII  dowolną techniką. Po głębokiej analizie wyniki przedstawiają się następująco: Klasa IV 1. miejsce Natalia Wójcik 2. miejsce Zofia Grabarek 3. miejsce  Jan Mularczyk i Wojciech Telęga Klasa VI 1. miejsce Mikołaj Jurczyk 2. miejsce Weronika  Kubicka 3. miejsce  Aleksandra Imiełowska  i Zofia Woźny Klasa VII 1. Alicja Cieśla 2.  Oliwia Cieślak 3.  Nikola Pochorecka i Domink Kalemba Klasa VIII 1. Roksana Pochorecka 2.  Maja Jurczyk 3.  Dawid Juszczak  i Kryspin Knop. Gratulujemy nagrodzonym i bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za przysłanie pięknych portretów Tadeusza Kościuszki. Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone po powrocie do zajęć  stacjonarnych w czasie Święta Patrona Szkoły.
  Data publikacji: 12-05-2021 10:33
 • Komunikat Dyrektora Szkoły

  Brak opisu obrazka
  Szanowni Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice! Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN i GIS przedstawiam harmonogram powrotu uczniów do nauki stacjonarnej: -od 4 maja 2021 uczniowie klas I – III  uczą się w szkole: -od 17 maja 2021 uczniowie klas IV – VIII będą nauczani w systemie hybrydowym w następujący sposób: poniedziałek (17 maja) klasa VIII i VII lekcje w szkole, a klasa IV i VI on-line; wtorek (18 maja) klasa VIII i VI lekcje w szkole, a klasa IV i VII on-line; środa  (19 maja) klasa VIII i IV lekcje w szkole, a klasa VI i VII on-line; czwartek (20 maja) klasa VIII i VI w szkole, a klasa IV i VII on-line; piątek (21 maja) klasa VIII i VII w szkole, a klasa IV i VI on-line; poniedziałek (24 maja) klasa VIII i VII w szkole, a klasa IV i VI on-line; wtorek (25 maja) egzamin ósmoklasisty (klasy I – VII nie mają zajęć lekcyjnych) środa (26 maja) egzamin ósmoklasisty (klasy I – VII nie mają zajęć lekcyjnych) czwartek (27 maja) egzamin ósmoklasisty (klasy I – VII nie mają zajęć lekcyjnych) piątek (28 maja) klasa IV i VI w szkole, a klasa VII i VIII on-line; -od 31 maja 2021 roku uczniowie klas IV – VIII wracają wszyscy do nauczania stacjonarnego według obowiązującego planu lekcyjnego. Bardzo się cieszę z Waszego powrotu do szkoły. Pozdrawiam serdecznie Barbara Kubik Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
  Data publikacji: 12-05-2021 09:15
 • Ruszyły prace budowlane przy budowie sali gimnastycznej

  Brak opisu obrazka
  Z wielką radością informujemy, że ruszyły prace budowlane przy budowie sali gimnastycznej. Prosimy o zapamiętanie daty: 11 maja 2021 roku! WOW
  Data publikacji: 11-05-2021 10:08
 • Gorąco polecamy post "Zapiski Tadeusza Franka" opublikowany na FB Centrum Tradycji Strażackiej i Historii Wsi w Rudnikach.

  Brak opisu obrazka
  Gorąco polecamy post "Zapiski Tadeusza Franka" opublikowany na FB Centrum Tradycji Strażackiej i Historii Wsi w Rudnikach. Pan Tadeusz Franek był kierownikiem naszej szkoły i dla nas namalował trzy obrazy Tadeusza Kościuszki w związku z Zjazdem Absolwentów z okazji 70-lecia i Nadania Imienia Tadeusza Kościuszki Publicznej Szkole Podstawowej w Cieciułowie. Podajemy link: https://www.facebook.com/106552021387490/posts/164640412245317/  
  Data publikacji: 09-05-2021 14:09
 • Dzisiaj jest 230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z łezką w oku wspominamy dawne akademie....

  Brak opisu obrazka
  Dzisiaj tj. 3 maja 2021 roku jest 230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z łezką w oku wspominamy dawne akademie.... „Witaj Majowa Jutrzenko! Tak śpiewali uczniowie klasy VI w czasie uroczystej akademii, która odbyła się w dniu 26 kwietnia 2012 roku o godz. 9.00. Tematem wiodącym tej uroczystości była rocznica uchwalenia pierwszej w Europie, a drugiej na świecie naszej Konstytucji 3 Maja. Wszyscy zgromadzeni usłyszeli kilka patriotycznych piosenek, takich jak: „Polonez 3 Maja” „Witaj Majowa Jutrzenko!”, „Jak długo w sercach naszych” i "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna". W rolę króla Stanisława Augusta Poniatowskiego wcielił się uczeń Adrian Królikowski i jako król przemówił: „Ślubuję Ci, Panie, jakom król jest prawy, dopóki sił stanie nie zdradzić ustawy. I że w polskim kraju od końca po kraniec braterstwo i miłość nigdy nie ustanie. Bogacz kto czy biedny, z panów czy kmieci - wszyscyśmy wszak jednej Matki Polski Dzieci!” Uczennice: Sylwia Napieraj, Izabela Cieśla, Wiktoria Jachymska, Anna Zawadka i Klaudia Mońka recytowały wiesze, które nawiązywały do tematyki naszego święta: „Trzeci Maja radością wiosenną wszystkich ludzi dziś w Polsce powitał, sztandarami biało – czerwonymi umaiła się Rzeczpospolita." Podsumowaniem akademii były słowa ucznia Wiktora Gajka "Zgoda! Zgoda! Niech żyją wszystkie stany! Byle razem, ramię w ramię, a wszystko zło się przełamie. Zapamiętajże narodzie, w waśni zguba, siła w zgodzie. Pragniemy dodać, że po II wojnie światowej, w nowej rzeczywistości politycznej i ustrojowej, zaprzestano obchodzenia tej rocznicy. Dopiero 6 kwietnia 1990 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej zdecydował przywrócić Święto Narodowe Trzeciego Maja, to jest rocznicę uchwalenia pierwszej polskiej Konstytucji."  
  Data publikacji: 03-05-2021 13:32
Wersja XML