Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rudniki

  Brak opisu obrazka
  Alicja Cieśla oraz Maciej Wróbel wzięli udział w Gminnym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rudniki w dniu 9 lutego 2020 roku.  Maciej zajął 2. miejsce, a Alicja zajęła 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dyplomy i puchary wręczała Pani Anna Sekienda, zastępca wójta Gminy Rudniki. Gratulujemy!
  Data publikacji: 09-02-2020 14:19
 • Nasza szkoła pięknieje

  Brak opisu obrazka
  Z inicjatywy pani Barbary Kubik, dyrektora naszej szkoły przy wsparciu Władz Gminy Rudniki oraz Rady Rodziców nasza szkoła pięknieje i wzbogaca się w pomoce multimedialne. Serce rośnie patrząc na te zmiany. Oto relacja fotograficzna,
  Data publikacji: 07-02-2020 17:25
 • 100 lekcja języka polskiego w klasie piątej i szóstej

  Brak opisu obrazka
  Nikt się tego nie spodziewał, że setna lekcja języka polskiego w klasie piątej i szóstej wypadnie właśnie w ostatni dzień przed feriami zimowymi. Zaangażowanie uczniów i ich kreatywność przerosła oczekiwania nauczycielki Beaty Droś. Przepyszny tort, muffinki, ciasteczka, konfetti, nieodzowne balony oraz gry i zabawy edukacyjne to tylko niektóre atrakcje tych lekcji. Pani Barbara Kubik, dyrektor szkoły oraz wychowawczyni klasy V  - Katarzyna Jaskot doceniły zaangażowanie uczniów.
  Data publikacji: 07-02-2020 17:19
 • Owoce zapiekane z kruszonką

  Brak opisu obrazka
  Nasze przedszkolaki przygotowały owocową zapiekankę z kruszonką. Zapach tej zapiekanki unosił się po szkolnych korytarzach, a wszystko to dzięki wychowawczyni Annie Świtała oraz paniom Wiesi Rokotnej i Annie Kubalka. 
  Data publikacji: 07-02-2020 17:12
 • XIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" - etap szkolny

  Brak opisu obrazka
  W eliminacjach szkolnych XIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” wzięło udział 21 uczniów klas V- VIII w dniu 7 lutego 2020 roku. Do etapu gminnego w kategorii klas I- VI szkół podstawowych zakwalifikowały się następujące uczennice: Alicja Cieśla, Oliwia Cieślak i Dżesika Włodarska. Z kolei w kategorii klas VII- VIII szkół podstawowych naszą szkołę reprezentować będą: Marta Sikora, Szymon Raj i Kamil Sobańtka. Uczniowie zostali przygotowani przez nauczycielkę Jolantę Kubacką. Eliminacje gminne odbędą się 17 marca 2020 roku o godz. 10-tej w Urzędzie Gminy w Rudnikach. Naszym uczniom życzymy powodzenia!
  Data publikacji: 07-02-2020 16:55
 • Sieć współpracy szkolnych doradców zawodowych Powiatu Oleskiego - spotkanie w Oleśnie

  Brak opisu obrazka
  Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Oleśnie i Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie zorganizowali spotkanie dla  doradców  zawodowych szkół podstawowych i średnich w ramach Sieci Współpracy Szkolnych Doradców Zawodowych Powiatu Oleskiego w dniu 5 lutego 2020 roku. W spotkaniu uczestniczyli: Roland Fabianek -starosta, Stanisław Belka -wicestarosta, Maciej Flank - dyrektor Urzędu Pracy,  Anna Hiller - Janik - doradca zawodowy Kuratorium Oświaty w Opolu, Anna Mońka - Kabata - psycholog Publicznej Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej w Oleśnie, Bogusława Szychowska - zastępca naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Oleśnie, Paweł Miozga - kierownik Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Oleśnie, Patrycja Adamczyk  - przedstawicielka Urzędu Pracy w Oleśnie. W tym spotkaniu również wzięła udział nauczycielka Beata Droś i inni nauczyciele.
  Data publikacji: 05-02-2020 15:03
 • Bal karnawałowy w przedszkolu

  Brak opisu obrazka
  W dniu 4 lutego 2020 roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Panie nauczycielki: Anna Grzebiela, Anna Świtała, Danuta Małecka, Natalia Małecka zorganizowały dzieciom liczne atrakcje, a rodzice zapewnili upominki. Pośród pięknej dekoracji przy skocznej muzyce miło płynął czas.
  Data publikacji: 04-02-2020 15:47
 • "Słoik pełen optymizmu"

  Brak opisu obrazka
  "W zdrowym ciele, zdrowy duch" mawia porzekadło. Czy działa to również w drugą stronę? Czy, gdy jesteśmy uśmiechnięci i z optymizmem patrzymy przed siebie, to ciało również korzysta? Dziś, o słuszności tego założenia przekonali się uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą  Grażyną Kasprzycką i nauczycielką Eweliną Policińską zakładając swój klasowy "Słoik pełen optymizmu". Każdy z uczestników zabawy wrzucił do słoika siedem liścików, na których zapisał miłe słowa, życzenia i dobre myśli. Następnie wszystkie zostały umieszczone w słoju zakręcanym (jakże by inaczej) zieloną nakrętką :) Po wymieszaniu, każdy losował dla siebie trzy liściki - uśmiech zawitał na każdej twarzy :) Słoik pełen optymizmu będzie opróżniany w poniedziałki, a każdy uczeń w ciągu tygodnia wrzuci do niego trzy liściki - tylko z miłą i optymistyczną treścią. W piątki będą losować dwie spośród nich... Oby wywołały uśmiech i duuuuużo pozytywnej energii. :)
  Data publikacji: 03-02-2020 20:03
 • IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Praszce

  Brak opisu obrazka
  Alicja Cieśla, Maciej Wróbel, Adam Mroczek oraz Łucja Zawadzka to uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w IV Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Praszce w dniu 3 lutego 2020 roku. W turnieju wzięło udział 25 uczniów szkół podstawowych Gminy Praszka i Rudniki. Alicja zajęła 8 miejsce uzyskawszy 8 punktów, Maciej - 7 punktów, Adam 5 punktów, a Łucja 4 punkty. Z rąk Pana Krzysztofa Brysia, dyrektora szkoły, uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. 
  Data publikacji: 03-02-2020 15:17
 • Owocowa galaretka w przedszkolu

  Brak opisu obrazka
  Przedszkolaki przygotowały desery z galaretką, owocami, śmietaną i czekoladą w dniu 31 stycznia 2020 roku. Każde dziecko pracowało samodzielnie i samodzielnie komponowało swój deser z przygotowanych produktów. Dziś w przedszkolu było pięknie kolorowo, pysznie i owocowo
  Data publikacji: 31-01-2020 19:02
Wersja XML