Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Od 26 października uczniowie klas IV – VIII objęci są nauczaniem zdalnym

  Brak opisu obrazka
  To dzięki Pani Dyrektor, nauczycielowi informatyki, wychowawcom oraz nauczycielom, władzom Gminy Rudniki, a przede wszystkim uczniom i ich rodzicom mogliśmy bardzo sprawnie rozpocząć nauczanie zdalne od 26 października 2020 roku. Możemy na Was liczyć – 100 % frekwencja. Powodzenia, chociaż już tęsknimy za nauczaniem stacjonarnym.
  Data publikacji: 26-10-2020 16:44
 • "Wyjątkowy nauczyciel...wspaniała koleżanka...ciepły człowiek... będziemy pamiętać!” Ostatnia lekcja geografii Pani Zofii Jarząbek w naszej szkole

  Brak opisu obrazka
  "Wyjątkowy nauczyciel...wspaniała koleżanka...ciepły człowiek... będziemy  pamiętać!” Pani Zofia Jarząbek przeprowadziła ostatnią lekcję geografii w naszej szkole w dniu 23 października 2020 roku. Bardzo dziękujemy Pani Zofii, naszej Zośce i życzymy realizowania ambitnych planów na emeryturze.
  Data publikacji: 23-10-2020 19:47
 • EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania

  Brak opisu obrazka
  "Nauka pisania programów to gimnastyka dla mózgu. Pozwala  wypracować umiejętność efektywnego myślenia o rzeczach niezwiązanych z informatyką" – Bill Gates W trzecim tygodniu października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  ósmej edycji festiwalu imprez promujących naukę programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych CodeWeek 2020. CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa rywalizują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. To świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi, prostą grafiką komputerową czy robotyką. Idea jest prosta – każdy, kto chce się włączyć, może zorganizować własną inicjatywę i zarejestrować ją na stronie codeweek.eu. Wielkie Święto Programowania to impreza organizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji, Centrum Projektów Polska Cyfrowa i NASK.  W ramach CodeWeek, odbywającego się w naszej szkole pod hasłem „Mały Programista” uczniowie wzięli udział w różnego rodzaju wydarzeniach. Do aktywności, które zostały zrealizowane można zaliczyć: -krótka historia CodeWeek; -programowanie online i offline; (PixBlocks); -kodowanie w programie Scratch; -taniec robota; -zakodowany obrazek. Na zakończenie tygodniowej przygody z kodowaniem każda klasa uczestnicząca w CodeWeek 2020 otrzymała certyfikat udziału w europejskich wyzwaniach. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w projekcie i z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali problemy natury informatycznej. Całą akcję zaplanowała i przeprowadziła  nauczycielka Katarzyny Jaskot, a taniec robotów przygotowała nauczycielka Beata Droś. Uczennice klasy VI - "Taniec robotów" Uczennice klasy IV - "Taniec robotów"
  Data publikacji: 23-10-2020 19:33
 • Wojewódzki Konkurs Geograficzny – etap szkolny

  Brak opisu obrazka
  W dniu 16 października 2020 roku odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. Uczestniczyli w nim uczniowie: Adam Mroczek z  klasy VIII   oraz  Maciej Wróbel, Kacper Raj i Cezary Więdłocha  z klasy VII. Do etapu gminnego tego konkursu zakwalifikował się Adam Mroczek, który uzyskał wymagany procent poprawnych odpowiedzi. Gratulujemy mu serdecznie, życzymy wytrwałości w przygotowaniach do kolejnego etapu konkursu.
  Data publikacji: 23-10-2020 19:31
 • Nauczanie zdalne dla uczniów klas IV – VIII od 26 października 2020 roku

  Brak opisu obrazka
  Na mocy decyzji Premiera RP uczniowie klas IV – VIII zostali objęci nauczaniem zdalnym od 26 października 2020 roku. Nauczyciele będą prowadzić zdalne lekcje w szkole przez platformę Miscrosoft Teams zgodnie z planem lekcyjnym. W godzinach od 8.00  do 16.00 dzieci/młodzież do 16 roku życia nie mogą się same przemieszczać - tylko pod opieką osoby dorosłej.  Od 24 października br. cała Polska staje się strefą czerwoną.  
  Data publikacji: 23-10-2020 19:26
 • Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap szkolny

  Brak opisu obrazka
  W dniu 23 października 2020 roku odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Z testem konkursowym liczącym 26 pytań zmagało się 4 uczniów: Roksana Pochorecka – kl. VIII, Adam Mroczek – kl. VIII, Nikola Pochorecka – klasa VII oraz Bartłomiej Namyślak – kl. VII. Do II etapu trzeba było uzyskać 80 % wiadomości. Niestety nikt z uczniów nie uzyskał wymaganego progu, a Adamowi zabrakło niewiele punktów do zakwalifikowania się do dalszego etapu. Dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie się do konkursu.
  Data publikacji: 23-10-2020 19:05
 • Egzamin na kartę rowerową dla uczniów klasy VI

  Brak opisu obrazka
  Z powodu pandemii i zamknięcia szkół od marca 2020 roku uczniowie klasy VI nie mogli mieć egzaminu na kartę rowerową. Dopiero w dniu 22 października 2020 roku uczniowie: Aleksandra Imiełowska, Emilia Mroczek, Antoni Namyślak, Izabela Raj, Wiktoria Trawińska, Oliwier Wilk zdali egzamin na kartę rowerową. Gratulujemy!
  Data publikacji: 23-10-2020 18:58
 • Wojewódzki konkurs Chemiczny - etap szkolny

  Brak opisu obrazka
  W dniu 21 października 2020 roku odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Z 14 zadaniami konkursowymi zmagało się 3 uczniów z klasy 8: Roksana Pochorecka, Julia Kotala oraz Adam Mroczek. Dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie się do konkursu.
  Data publikacji: 23-10-2020 18:57
 • Język polski i biologia – Jolanta Kubacka

  Data publikacji: 23-10-2020 18:55
 • Matematyka - Agnieszka Włóka

  Data publikacji: 23-10-2020 18:54
Wersja XML